Nasi stypendyści

Beata uczy się w Krasnobrodzie. Interesuje się historią, fotografią i zagadnieniami dot. języka polskiego. Jest też przewodniczącą swojej szkoły.

Iza

Iza jest uczennicą lubelskiego liceum. Jej pasją jest teatr. 

Jakub trenuje pływanie, m.in. zdobył I miejsce w Mistrzostwach Polskich Juniorów 4x200m stylem dowolnym (2011)

Kacper uczy się w Radlinie.  Interesuje się sportem

Kamila uczy się w Dąbrowie Górniczej.  Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce (wysoka średnia). Na swoimi koncie ma również szereg znaczących osiągnięć sportowych w dziedzinie lekkiej atletyki

Karolina jest siatkarką, wspólnie z drużyną zdobyły m.in. III miejsce w półfinale województwa śląskiego kadetek (2011)

Karolina interesuje się geografią. Zajęła II miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Kanadzie oraz brała udział w powiatowym etapie konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych.

Karolina ma uzdolnienia artystyczne - zajęła II miejsce w konkursie fotograficzno-plastycznym "Wspomnienie Lata - pamiątki krasnobrodzkiej historii"

Kasia uczy się w Liceum Sportowych w Dąbrowie Górniczej. Uprawia siatkówkę i z drużyną osiąga liczne sukcesy.

Michał  jest uczniem szkoły podstawowej. Popołudniami uczęszcza do szkoły muzycznej, gdzie rozwija swój talent grając na skrzypcach i fortepianie.

Ola

Ola uczy się w Krasnobrodzie. Ma zdolności wokalno - artystyczne, lubi tez tańczyć i grać na fortepianie.

Paweł jest uczniem I klasy liceum w Bytomiu. Trenuje judo i osiąga na tym polu sukcesy w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Przemek jest uczniem szkoły podstawowej w Radlinie. Bierze udział w licznych konkursach wokalnych, recytatorskich, ortograficznych i językowych.

Tobiasz odnosi liczne sukcesy w zakresie nowoczesnych systemów uczenia się i zapamiętywania.

Zuzanna regularnie trenuje pływanie, jej osiągnięcia to m.in. III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów 4x100m stylem dowolnym (2011), II miejsce w Finale Wojewódzkim w dwuboju nowoczesnym (2011).

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja